نظرسنجی: نظرتون دربارۀ این سریال چیه؟
این نظرسنجی بسته شده است.
عالیه
78.57%
33 78.57%
خوبه
16.67%
7 16.67%
بد نیست
2.38%
1 2.38%
خوشم نیومد
2.38%
1 2.38%
در کل 42 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
41
RE: « نقد و بررسی سریال قبل از اینکه ازدواج کنیم | Before We Get Married » (قسمت 7)
سلام به همه دوستان من هم اومدم یه ابراز احساساتی بکنم Haah
خب اول از همه از مژگان عزیزم برای ترجمه این سریال تشکر میکنم اونم خیلی ویژه حسابی دستت درد نکنه گلم و خسته نباشی عزیزم Hey 

مژگان جونم شدیدا باهات موافقم چقدر از این یایانگ و این "سه دو یک" خونوک به قول ما اصفهانی ها بدم اومد مرتیکه پاشده اومده به این "سه دو یک" میگه مراقب د.وست دخترت باش اخه یکی به این بگه به تو چه ... واقعا به تو چه اومدی هلک هلک به این میگی ... 22 Dash1
تازه از اون خنک تر میاد به وی وی میگه با "که فی" نگرد اسمش بد در رفته ... دلم میخواست یه کله برم وسط سرش حرف تو دهنش خشک بشه Dash1
منم اساسی با اینکه کارت های اعتباریش رو پاره کرد حال کردم Laie_60A 
وااای همه قسمت یه ور اون اخر اخرش که گفت ماچ کرد چرا وسطش خوابش برد هم یه طرف Haah
این خود درگیری های وی وی باحاله منم دوستش دارم Eva
بی صبرانه منتظر بقیه سریالم S3
 سپاس شده توسطMozhgan (۱۳۹۸/۰۴/۲۵، ۱۱:۴۰ ب.ظ) ، CerCis (۱۳۹۸/۰۴/۲۶، ۱۱:۲۰ ب.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۸/۰۴/۲۷، ۰۱:۵۱ ق.ظ) ، Es_sima (۱۳۹۸/۰۴/۲۷، ۰۹:۳۶ ق.ظ) ، m.kam (۱۳۹۸/۰۵/۰۱، ۱۱:۵۵ ق.ظ) ، Golshad (۱۳۹۸/۰۵/۰۳، ۰۹:۴۳ ق.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۵/۰۷، ۰۶:۳۹ ب.ظ) ، candy (۱۳۹۸/۰۵/۱۷، ۱۱:۰۳ ب.ظ) ، sahel20 (۱۳۹۸/۰۶/۰۴، ۰۸:۳۱ ق.ظ) ، گندم (۱۳۹۸/۰۷/۰۱، ۰۹:۲۵ ب.ظ)
42
RE: « نقد و بررسی سریال قبل از اینکه ازدواج کنیم | Before We Get Married » (قسمت 7)
Dfesf 

[تصویر:  photo_2019_07_16_22_43_49.jpg]

[تصویر:  photo_2019_07_16_22_44_00.jpg]

[تصویر:  photo_2019_07_16_22_44_03.jpg]

[تصویر:  photo_2019_07_16_22_44_15.jpg]

[تصویر:  photo_2019_07_16_22_44_21.jpg]
Hey Hey Hey Hey Hey
 سپاس شده توسطniloofartl (۱۳۹۸/۰۴/۲۵، ۱۱:۵۰ ب.ظ) ، katy (۱۳۹۸/۰۴/۲۶، ۰۱:۱۵ ق.ظ) ، pegy (۱۳۹۸/۰۴/۲۶، ۰۸:۱۹ ق.ظ) ، amordad (۱۳۹۸/۰۴/۲۶، ۰۳:۱۰ ب.ظ) ، CerCis (۱۳۹۸/۰۴/۲۶، ۱۱:۱۹ ب.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۸/۰۴/۲۷، ۰۱:۵۰ ق.ظ) ، Es_sima (۱۳۹۸/۰۴/۲۷، ۰۹:۳۷ ق.ظ) ، m.kam (۱۳۹۸/۰۵/۰۱، ۱۱:۵۵ ق.ظ) ، Golshad (۱۳۹۸/۰۵/۰۳، ۰۹:۴۳ ق.ظ) ، shahtut (۱۳۹۸/۰۵/۰۴، ۱۰:۲۰ ب.ظ) ، Nazanin.rmk (۱۳۹۸/۰۵/۰۷، ۰۶:۳۶ ق.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۵/۰۷، ۰۶:۳۷ ب.ظ) ، candy (۱۳۹۸/۰۵/۱۷، ۱۱:۰۴ ب.ظ) ، sahel20 (۱۳۹۸/۰۶/۰۴، ۰۸:۳۱ ق.ظ) ، گندم (۱۳۹۸/۰۷/۰۱، ۰۹:۲۵ ب.ظ)
43
11 

[تصویر:  photo_2019_07_16_22_44_11.jpg]

[تصویر:  photo_2019_07_16_22_44_06.jpg]

[تصویر:  photo_2019_07_16_22_43_57.jpg]

[تصویر:  photo_2019_07_16_22_43_53.jpg]

[تصویر:  photo_2019_07_16_22_43_47.jpg]

Hey Hey Hey Hey Hey
 سپاس شده توسطniloofartl (۱۳۹۸/۰۴/۲۵، ۱۱:۵۰ ب.ظ) ، katy (۱۳۹۸/۰۴/۲۶، ۰۱:۱۵ ق.ظ) ، pegy (۱۳۹۸/۰۴/۲۶، ۰۸:۱۹ ق.ظ) ، CerCis (۱۳۹۸/۰۴/۲۶، ۱۱:۱۹ ب.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۸/۰۴/۲۷، ۰۱:۵۰ ق.ظ) ، Es_sima (۱۳۹۸/۰۴/۲۷، ۰۹:۳۷ ق.ظ) ، #shiva# (۱۳۹۸/۰۴/۲۸، ۱۱:۲۱ ب.ظ) ، m.kam (۱۳۹۸/۰۵/۰۱، ۱۱:۵۵ ق.ظ) ، Golshad (۱۳۹۸/۰۵/۰۳، ۰۹:۴۳ ق.ظ) ، Golshad (۱۳۹۸/۰۵/۰۳، ۰۹:۴۳ ق.ظ) ، shahtut (۱۳۹۸/۰۵/۰۴، ۱۰:۱۴ ب.ظ) ، Nazanin.rmk (۱۳۹۸/۰۵/۰۷، ۰۶:۳۵ ق.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۵/۰۷، ۰۶:۳۸ ب.ظ) ، candy (۱۳۹۸/۰۵/۱۷، ۱۱:۰۴ ب.ظ) ، ..maryam.. (۱۳۹۸/۰۵/۲۵، ۰۲:۱۳ ب.ظ) ، sahel20 (۱۳۹۸/۰۶/۰۴، ۰۸:۳۱ ق.ظ) ، گندم (۱۳۹۸/۰۷/۰۱، ۰۹:۲۶ ب.ظ)
44
RE: « نقد و بررسی سریال قبل از اینکه ازدواج کنیم | Before We Get Married » (قسمت 8)
پشت صحنه های جدید از سریال

[تصویر:  BTS_Before_We_Get_Married_EP07_Arirangla...thumbs.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسطpegy (۱۳۹۸/۰۴/۲۹، ۱۲:۲۴ ب.ظ) ، HoSnA (۱۳۹۸/۰۴/۲۹، ۱۲:۴۰ ب.ظ) ، #shiva# (۱۳۹۸/۰۴/۲۹، ۱۰:۱۲ ب.ظ) ، CerCis (۱۳۹۸/۰۴/۳۰، ۱۲:۰۱ ق.ظ) ، niloofartl (۱۳۹۸/۰۴/۳۰، ۱۱:۱۲ ق.ظ) ، Golshad (۱۳۹۸/۰۴/۳۰، ۰۵:۱۴ ب.ظ) ، Es_sima (۱۳۹۸/۰۴/۳۱، ۰۹:۰۳ ق.ظ) ، Fateme_n (۱۳۹۸/۰۴/۳۱، ۰۸:۳۴ ب.ظ) ، m.kam (۱۳۹۸/۰۵/۰۱، ۱۱:۵۵ ق.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۸/۰۵/۰۴، ۰۲:۰۴ ب.ظ) ، shahtut (۱۳۹۸/۰۵/۰۴، ۱۰:۲۰ ب.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۵/۰۷، ۰۶:۳۸ ب.ظ) ، گلین (۱۳۹۸/۰۵/۱۱، ۰۵:۵۲ ب.ظ) ، candy (۱۳۹۸/۰۵/۱۷، ۱۱:۰۴ ب.ظ) ، sahel20 (۱۳۹۸/۰۶/۰۴، ۰۸:۳۱ ق.ظ) ، Nazanin.rmk (۱۳۹۸/۰۶/۳۰، ۰۱:۳۸ ق.ظ) ، گندم (۱۳۹۸/۰۷/۰۱، ۰۹:۲۶ ب.ظ)
45
RE: « نقد و بررسی سریال قبل از اینکه ازدواج کنیم | Before We Get Married » (قسمت 8)
هورااا فقط یه ساعت دیگه تا قسمت نهم ببینیم F46
یعنی من چون دیگه طاقت نداشتم رفتم سراغ یوتیوب و کلیپ جدید پیدا کردم  Dfesf
عکساش بزارم یکم شاد شیم تا قسمت نه بیاد 369

[تصویر:  Screenshot_20190726_221126_YouTube_1_.jpg]
[تصویر:  Screenshot_20190726_221117_YouTube_1_.jpg]
[تصویر:  Screenshot_20190726_221059_YouTube_1_.jpg]
[تصویر:  Screenshot_20190726_221053_YouTube_1_.jpg]
 سپاس شده توسطniloofartl (۱۳۹۸/۰۵/۰۴، ۱۰:۴۶ ب.ظ) ، Mozhgan (۱۳۹۸/۰۵/۰۵، ۱۲:۰۶ ق.ظ) ، HoSnA (۱۳۹۸/۰۵/۰۵، ۰۱:۲۳ ق.ظ) ، Es_sima (۱۳۹۸/۰۵/۰۵، ۰۷:۰۴ ق.ظ) ، m.kam (۱۳۹۸/۰۵/۰۵، ۰۷:۵۱ ق.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۵/۰۷، ۰۶:۳۸ ب.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۸/۰۵/۱۱، ۰۲:۵۰ ق.ظ) ، candy (۱۳۹۸/۰۵/۱۷، ۱۱:۰۴ ب.ظ) ، Nazanin.rmk (۱۳۹۸/۰۵/۲۰، ۱۰:۰۸ ق.ظ) ، sahel20 (۱۳۹۸/۰۶/۰۴، ۰۸:۳۲ ق.ظ) ، گندم (۱۳۹۸/۰۷/۰۱، ۰۹:۲۶ ب.ظ)
46
اینم مابقی همون کلیپی که الان دیدم البته بعضی صحنه هاش تو کلیپای قبلی بود
Rhsh

[تصویر:  Screenshot_20190726_222312_YouTube_1_.jpg]
[تصویر:  Screenshot_20190726_222302_YouTube_1_.jpg]
[تصویر:  Screenshot_20190726_222253_YouTube_1_.jpg]
[تصویر:  Screenshot_20190726_222222_YouTube_1_.jpg]
[تصویر:  Screenshot_20190726_222207_YouTube_1_.jpg]

janjan
Ghdh
 سپاس شده توسطniloofartl (۱۳۹۸/۰۵/۰۴، ۱۰:۴۶ ب.ظ) ، Mozhgan (۱۳۹۸/۰۵/۰۵، ۱۲:۰۶ ق.ظ) ، HoSnA (۱۳۹۸/۰۵/۰۵، ۰۱:۲۴ ق.ظ) ، Es_sima (۱۳۹۸/۰۵/۰۵، ۰۷:۰۴ ق.ظ) ، m.kam (۱۳۹۸/۰۵/۰۵، ۰۷:۵۲ ق.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۵/۰۷، ۰۶:۳۸ ب.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۸/۰۵/۱۱، ۰۲:۵۰ ق.ظ) ، amordad (۱۳۹۸/۰۵/۱۱، ۱۱:۰۷ ب.ظ) ، candy (۱۳۹۸/۰۵/۱۷، ۱۱:۰۴ ب.ظ) ، Nazanin.rmk (۱۳۹۸/۰۵/۲۰، ۱۰:۰۷ ق.ظ) ، sahel20 (۱۳۹۸/۰۶/۰۴، ۰۸:۳۲ ق.ظ) ، گندم (۱۳۹۸/۰۷/۰۱، ۰۹:۲۶ ب.ظ)
47
RE: « نقد و بررسی سریال قبل از اینکه ازدواج کنیم | Before We Get Married » (قسمت 10)
دوستان این دو تا بازیگر با هم یک سریال دیگه هم بازی کردن به نام  L.o.v.e Myself or You ، من دیدمش اونم سریال قشنگیه
 سپاس شده توسطzahra-127 (۱۳۹۸/۰۵/۱۹، ۰۲:۱۵ ق.ظ) ، m.kam (۱۳۹۸/۰۵/۱۹، ۰۷:۳۹ ق.ظ) ، sahel20 (۱۳۹۸/۰۶/۰۴، ۰۸:۳۲ ق.ظ) ، گندم (۱۳۹۸/۰۷/۰۱، ۰۹:۲۶ ب.ظ)
48
RE: « نقد و بررسی سریال قبل از اینکه ازدواج کنیم | Before We Get Married » (قسمت آخر)
 پشت صحنه های جا مونده از سریال

[تصویر:  BTS_Before_We_Get_Married_EP17_Arirangla...thumbs.jpg]

Sbv

دانلود بفرمایین

پ.ن: از دستشون ندین . به شدت باحالن 5

Hey Hey Hey Hey Hey
 سپاس شده توسطNazanin.rmk (۱۳۹۸/۰۶/۳۰، ۰۱:۳۸ ق.ظ) ، m.kam (۱۳۹۸/۰۶/۳۰، ۰۸:۱۱ ق.ظ) ، SAHEL (۱۳۹۸/۰۶/۳۰، ۰۸:۱۲ ق.ظ) ، Es_sima (۱۳۹۸/۰۶/۳۰، ۰۹:۴۷ ق.ظ) ، گندم (۱۳۹۸/۰۷/۰۱، ۰۹:۲۷ ب.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۸/۰۷/۲۳، ۰۷:۰۳ ب.ظ) ، zshinymoon (۱۳۹۸/۰۷/۲۳، ۱۰:۲۱ ب.ظ) ، fatemeh (۱۳۹۸/۰۸/۰۱، ۱۱:۰۰ ب.ظ)
49
RE: « نقد و بررسی سریال قبل از اینکه ازدواج کنیم | Before We Get Married » (قسمت آخر)
دلمون تنگ شد خب

Licking-cat-smiley-emoticon

[تصویر:  c194abd81b03c10b160767b067bcaf63.jpg]

[تصویر:  1c86f7d30f458da401cf56a533a28d51.jpg]

[تصویر:  2f5a400be5837cece0e9ab9a0b84b425.jpg]

[تصویر:  63fe0c81d499f1791fc6b649bcbb59c5.jpg]

[تصویر:  86dfaae288ee74db8f5442e99c29873d.jpg]

[تصویر:  3039d7ff2accd7c0b67a06eb278e94e9.jpg]

[تصویر:  ccafd785972f4d33f76b160af005fe36.jpg]

[تصویر:  d3ed5f67dfdb86d709066064183d41e3.jpg]

Hey Hey Hey Hey Hey Hey Hey
 سپاس شده توسطLove Keeper (۱۳۹۸/۰۸/۰۱، ۰۷:۲۷ ب.ظ) ، سولی (۱۳۹۸/۰۸/۰۵، ۰۳:۰۶ ب.ظ)
50
من 8 ساله که سریال کره ای میبینم و طبیعیه که دیگه حس چندانی موقع دیدنشون نداشته باشم 
تا دیروز هم اصلا سریال تایوانی و تایلندی ندیده بودم به خاطر زبون جیغ و اعصاب خورد کنشون 
اصلا باورم نمیشه اینقدر این سریال عالی بود اونقدر غرقش شده بودم که انگار منم توی فیلم بودم !!! 
به شدت ذهنم درگیرشه با اینکه تمومش کردم 
و هنوزم وقتی بهش فکر می کنم نمی دونم چرا بغض میکنم !!! ناراحت میشم انگار سریال نبوده و واقعیت بوده ، نمیدونم برای چی اینقدر روم تاثیرگذاشته
 سپاس شده توسطMozhgan (۱۳۹۸/۰۸/۱۶، ۰۱:۴۱ ب.ظ)
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل